Kalle Anka och Blondi inbundna årgångar

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KALLE ANKA & C:O, 1949-1954, 6 inbundna böcker med serier, BLONDIE, 1952-1954, 3 st, inbundna böcker

Diverse slitage, skador, nummer kan saknas, ej kontrollerade, ägarprägling

769709

2020-05-07