Klubbat för:
350 SEK
1 500 SEK
SOFFA, 1800-talets slut, nyrenässans, på mässingshjultrissor, svängd form, skuren valnöt, sitthöjd 42, längd 124 cm
Bruksslitage, ngt lösa ben
769723
2020-05-07