Soffa nyrenässans

Soffa nyrenässans
Soffa nyrenässans
Soffa nyrenässans
Soffa nyrenässans
Soffa nyrenässans
Soffa nyrenässans
Soffa nyrenässans
Soffa nyrenässans
Soffa nyrenässans
Soffa nyrenässans

Klubbat för:

350 SEK

1 500 SEK

SOFFA, 1800-talets slut, nyrenässans, på mässingshjultrissor, svängd form, skuren valnöt, sitthöjd 42, längd 124 cm

Bruksslitage, ngt lösa ben

769723

2020-05-07