Orientmatta

Orientmatta
Orientmatta
Orientmatta
Orientmatta

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ORIENTMATTA, 1900-talets senare del, ca 387x298 cm

Jämnt slitage, mindre fläckar

769724

2020-05-07