Pulpet ek

Pulpet ek
Pulpet ek
Pulpet ek
Pulpet ek
Pulpet ek
Pulpet ek
Pulpet ek
Pulpet ek
Pulpet ek
Pulpet ek
Pulpet ek
Pulpet ek
Pulpet ek
Pulpet ek

Klubbat för:

650 SEK

Arviointi

1 800 SEK

Kuvaus

PULPET, ek, omkring 1900, med slag, 4 lådor, höjd 97, 65x45 cm

Kuntoraportti

Bruksslitage, skador, blekt, fläckar

769731

Päivämäärä:

2020-05-07