Pulpet ek
Klubbat för:
650 SEK
Arviointi
1 800 SEK
Kuvaus
PULPET, ek, omkring 1900, med slag, 4 lådor, höjd 97, 65x45 cm
Kuntoraportti
Bruksslitage, skador, blekt, fläckar
769731
Päivämäärä:
2020-05-07