Trädgårdsmöbel bryggeristolar samt bord
Klubbat för:
8 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
TRÄDGÅRDSGRUPP, 7 dlr, gjutjärn, smide och trä, 1900-talets första hälft, bemålade i grönt, bestående av: bord samt sex bryggeristolar, bordets höjd ca 70, 121x71, stolarnas sitthöjd ca 49 cm
Senare bemålning, smärre slitage
769732
2020-05-11