Trädgårdsmöbel bryggeristolar samt bord

Klubbat för:

8 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

TRÄDGÅRDSGRUPP, 7 dlr, gjutjärn, smide och trä, 1900-talets första hälft, bemålade i grönt, bestående av: bord samt sex bryggeristolar, bordets höjd ca 70, 121x71, stolarnas sitthöjd ca 49 cm

Senare bemålning, smärre slitage

769732

2020-05-11