Trädgårdsgrupp

Trädgårdsgrupp
Trädgårdsgrupp
Trädgårdsgrupp
Trädgårdsgrupp
Trädgårdsgrupp
Trädgårdsgrupp
Trädgårdsgrupp
Trädgårdsgrupp
Trädgårdsgrupp
Trädgårdsgrupp
Trädgårdsgrupp
Trädgårdsgrupp
Trädgårdsgrupp
Trädgårdsgrupp

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

TRÄDGÅRDSGRUPP, 4 dlr, 1900-talets andra hälft, gjutjärn samt ek, bestående av en bänk, ett bord samt 2 fåtöljer, sits av träribbor, bordets höjd ca 65, 118x63, bänk sithöjd ca 44, längd ca 127, rygghöjd fåtöljer ca 81, sitthöjd ca ca 44 cm

Smärre bruks- och åldersrelaterad slitage, märken, renoverad

769741

2020-05-11