Karl Nordström, Stormigt landskap

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KARL NORDSTRÖM (1855-1923): Stormigt landskap, signerad och daterad Nordström 96, kolkrita på papper, ca 46x59

Ej examinerad ur ramen

769751

2020-05-10