Klubbat för:
7 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
BIRGER LUNDQUIST (1910-1952): Flanörer på Strandvägen, Stockholm, stämpelsignerad, daterad i blyerts 1936, akvarell och gouache på papper, 45x42 cm.
769754
2020-05-10
Gör en kostnadsfri värdering här