Birger Lundquist, Flanörer på Strandvägen

Klubbat för:

7 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BIRGER LUNDQUIST (1910-1952): Flanörer på Strandvägen, Stockholm, stämpelsignerad, daterad i blyerts 1936, akvarell och gouache på papper, 45x42 cm.

769754

2020-05-10