James Rosenquist färglitografi

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

JAMES ROSENQUIST (USA, 1933-2017): "Time stream prix nobel", signerad och daterad 1975, 17/100, färglitografi, bladmått ca 76x56 cm

769767

2020-05-07