Johannes Leonardus (Jan) Kleintjes oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

JOHANNES LEONARDUS KLEINTJES (1872 - 1955), kvinna vid spinnrock, olja på duk, signerad, 101 x 76 cm.

Krackelyr, visst färgbortfall.

769779

2020-05-18