Samovar 1800-tal

Samovar 1800-tal
Samovar 1800-tal
Samovar 1800-tal
Samovar 1800-tal
Samovar 1800-tal
Samovar 1800-tal
Samovar 1800-tal
Samovar 1800-tal
Samovar 1800-tal
Samovar 1800-tal
Samovar 1800-tal
Samovar 1800-tal
Samovar 1800-tal
Samovar 1800-tal
Samovar 1800-tal
Samovar 1800-tal
Samovar 1800-tal
Samovar 1800-tal

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SAMOVAR, 1800-tal, empirestil, patinerad koppar, höjd 48 cm

Kran med skador

769781

2020-05-07