Klubbat för:
11 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
ANNI ALBERS (1899-1994): GR I, signerad och daterad Anni Albers 1970, screenprint, ca bildmått ca 50,8x40,4 cm
Ej examinerad ur ram
769783
2020-05-07
Gör en kostnadsfri värdering här