Bestickuppsättning "Chippendale" nysilver

Bestickuppsättning
Bestickuppsättning
Bestickuppsättning
Bestickuppsättning
Bestickuppsättning
Bestickuppsättning

Klubbat för:

5 600 SEK

800 SEK

BESTICKUPPSÄTTNING, 63 delar, nysilver, "Chippendale", 1900-talets fjärde kvartal, 12 matknivar, 12 matgafflar, 12 matgafflar, 12 förrättsknivar, 12 förrättsgafflar, 1 såsslev, 1 smörkniv samt en picklesgaffel, knivarnas blad i rostfritt stål.

Något bruksslitage.

769785

2020-05-18