Krus Höganäs

Krus Höganäs
Krus Höganäs
Krus Höganäs
Krus Höganäs
Krus Höganäs
Krus Höganäs
Krus Höganäs
Krus Höganäs

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

800 SEK

HÖGANÄS, krus, saltglaserat, 10 liter, hänklarna med dekor av blad, höjd ca 28 cm

Bruksslitage, repor och märken

769794

2020-05-11