Odelberg junior vinglas
Klubbat för:
23 000 SEK
Utropspris
17 000 SEK
KOSTA, glasservis, 46 dlr, "Odelberg Junior", graverad, slipad och förgylld dekor, bestående av: 22 rödvinglas (höjd ca 13,8), 24 vitvinglas med gröntonad cuppa (höjd ca 12,7 cm)
Mindre bruks- och åldersrelaterad slitage, mikronagg kan förekomma
769799
2020-05-08