Gunnar Cyrén kristallskål och vas

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GUNNAR CYRÉN, skål, vas, Orrefors, bägge i slipad kristall, märkta och monogramsignerade undertill, skålens höjd ca 11,18x24 cm, vasens höjd ca 16,12x16 cm

Slitage, repor

769802

2020-05-08