Klubbat för:
4 600 SEK
4 000 SEK
NILS KREUGER (1858-1930): Hästar i blåsigt landskap, signerad och daterad NK 1894, tusch och blyerts på papper fäst på papper, 15,5x24 cm
PROVENIENS: Julia Hasselberg, dotter till Per Hasselberg
769807
2020-05-10