Teckningar , Nils Kreuger

Teckningar  , Nils Kreuger
Teckningar  , Nils Kreuger
Teckningar  , Nils Kreuger
Teckningar  , Nils Kreuger
Teckningar  , Nils Kreuger
Teckningar  , Nils Kreuger

Klubbat för:

4 600 SEK

4 000 SEK

NILS KREUGER (1858-1930): Hästar i blåsigt landskap, signerad och daterad NK 1894, tusch och blyerts på papper fäst på papper, 15,5x24 cm

PROVENIENS: Julia Hasselberg, dotter till Per Hasselberg

769807

2020-05-10