Klubbat för:
5 400 SEK
4 000 SEK
NILS KREUGER (1858-1930): Vilande hästar, signerad och daterad NK 1894, tusch och blyerts på papper fäst på papper, 17x24 cm
PROVENIENS: Julia Hasselberg, dotter till Per Hasselberg
769810
2020-05-10