NILS KREUGER: Vilande hästar

NILS KREUGER: Vilande hästar
NILS KREUGER: Vilande hästar
NILS KREUGER: Vilande hästar
NILS KREUGER: Vilande hästar
NILS KREUGER: Vilande hästar
NILS KREUGER: Vilande hästar

Klubbat för:

5 400 SEK

4 000 SEK

NILS KREUGER (1858-1930): Vilande hästar, signerad och daterad NK 1894, tusch och blyerts på papper fäst på papper, 17x24 cm

PROVENIENS: Julia Hasselberg, dotter till Per Hasselberg

769810

2020-05-10