Kittel koppar

Kittel koppar
Kittel koppar
Kittel koppar
Kittel koppar
Kittel koppar
Kittel koppar
Kittel koppar
Kittel koppar

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KITTEL, 18/1900-tal, koppar, kulfötter i mässing, höjd ca 34, diameter 50 cm

Sannolikt senare fötter, bucklor, delvis intrycka fötter

769817

2020-05-08