Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
1 500 SEK
YTTERFODER, 4 st, varav två st Prins Eugen "Waldemarsudde", Rörstrand, samt 2 st "Empire", Gustavsberg, höjd 19-12 cm
Slitage samt nagg på en Empire,
769819
2020-05-11
Gör en kostnadsfri värdering här