Prins Eugen Waldemarsudde

Prins Eugen Waldemarsudde
Prins Eugen Waldemarsudde
Prins Eugen Waldemarsudde
Prins Eugen Waldemarsudde
Prins Eugen Waldemarsudde
Prins Eugen Waldemarsudde
Prins Eugen Waldemarsudde
Prins Eugen Waldemarsudde
Prins Eugen Waldemarsudde
Prins Eugen Waldemarsudde
Prins Eugen Waldemarsudde
Prins Eugen Waldemarsudde

Klubbat för:

900 SEK

1 500 SEK

YTTERFODER, 4 st, varav två st Prins Eugen "Waldemarsudde", Rörstrand, samt 2 st "Empire", Gustavsberg, höjd 19-12 cm

Slitage samt nagg på en Empire,

769819

2020-05-11