Klubbat för:
7 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
GEORGES BRAQUE (1882-1963), efter: Quatre oiseaux, signerad G Braque, numrerad 217/275, färglitografi, bildyta ca 9,5x22,5 cm
769821
2020-05-08
Gör en kostnadsfri värdering här