Georges Braque färglitografi

Georges Braque färglitografi
Georges Braque färglitografi
Georges Braque färglitografi
Georges Braque färglitografi
Georges Braque färglitografi
Georges Braque färglitografi

Klubbat för:

7 000 SEK

10 000 SEK

GEORGES BRAQUE (1882-1963), efter: Quatre oiseaux, signerad G Braque, numrerad 217/275, färglitografi, bildyta ca 9,5x22,5 cm

769821

2020-05-08