Golvlampa art deco

Golvlampa art deco
Golvlampa art deco
Golvlampa art deco
Golvlampa art deco
Golvlampa art deco
Golvlampa art deco
Golvlampa art deco
Golvlampa art deco
Golvlampa art deco
Golvlampa art deco
Golvlampa art deco
Golvlampa art deco

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GOLVLAMPA, ca 1930-tal, art deco, uplight, koppar, höjd ca 169 cm

Bruksslitage, enstaka mindre ojämnheter, SAV garanterar ej funktionen

769822

2020-05-08