Ljuskrona Swedish Grace

Ljuskrona Swedish Grace
Ljuskrona Swedish Grace
Ljuskrona Swedish Grace
Ljuskrona Swedish Grace
Ljuskrona Swedish Grace
Ljuskrona Swedish Grace
Ljuskrona Swedish Grace
Ljuskrona Swedish Grace

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LJUSKRONA, Swedish Grace, 1930/40-tal, patinerad mässing, ljuspunkter för el, höjd ca 65 cm, diam 55 cm

Bruksslitage, enstaka mindre ojämnheter, SAV garanterar ej funktionen, ej funktionstestad

769825

2020-05-11