Ljuskrona Swedish Grace
Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LJUSKRONA, Swedish Grace, 1930/40-tal, patinerad mässing, ljuspunkter för el, höjd ca 65 cm, diam 55 cm
Bruksslitage, enstaka mindre ojämnheter, SAV garanterar ej funktionen, ej funktionstestad
769825
2020-05-11