Stop silver CG Hallberg
Klubbat för:
2 600 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
STOP, silver, CG Hallberg, 1945, cylinderform på tre kulfötter, infällt mynt i lock samt uppsvängd hänkel med kulknopp, invändigt förgylld, höjd 16 cm, vikt 451 gram.
Kuntoraportti
Något slitage.
769833
Päivämäärä:
2020-05-16