Stop silver CG Hallberg

Stop silver CG Hallberg
Stop silver CG Hallberg
Stop silver CG Hallberg
Stop silver CG Hallberg
Stop silver CG Hallberg
Stop silver CG Hallberg
Stop silver CG Hallberg
Stop silver CG Hallberg

Klubbat för:

2 600 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

STOP, silver, CG Hallberg, 1945, cylinderform på tre kulfötter, infällt mynt i lock samt uppsvängd hänkel med kulknopp, invändigt förgylld, höjd 16 cm, vikt 451 gram.

Kuntoraportti

Något slitage.

769833

Päivämäärä:

2020-05-16