Barskåp teak
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BARSKÅP, IKEA, teak, 1960/70-tal, inredning med belysning, spegel och glashylla, nedtill skåp med dubbeldörrar bakom vilka hyllinredning, 100x45, höjd ca 113 cm
Belysning ej funktionstestad, smärre bruksslitage, repor, glashylla med smärre nagg
769836
2020-05-08