Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 200 SEK
SKULPTUR, Golden Retriever, glaserad lera, osignerad, höjd ca 67 cm
Skador: Smärre glasyrnagg
769837
2020-05-11
Gör en kostnadsfri värdering här