Skulptur hund

 Skulptur hund
 Skulptur hund
 Skulptur hund
 Skulptur hund
 Skulptur hund
 Skulptur hund
 Skulptur hund
 Skulptur hund

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SKULPTUR, Golden Retriever, glaserad lera, osignerad, höjd ca 67 cm

Skador: Smärre glasyrnagg

769837

2020-05-11