sybord

sybord
sybord
sybord
sybord
sybord
sybord
sybord
sybord
sybord
sybord
sybord
sybord

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

800 SEK

SYBORD, 1900-talets mitt, mahogny, oval skiva, uppfällbart med syinredning, höjd 74, 47x40 cm

Ej originalnyckel, bruksslitage

769844

2020-05-10