Patek Philippe Golden Ellipse herrarmbandsur
Klubbat för:
52 000 SEK
Utropspris
65 000 SEK
PATEK PHILIPPE, armbandsur, Golden Ellipse, 18 k guld, ca 1981, manuell, safirglas, refnr. 3848/1, boettnr. 546352, verknr. 1331420, cal 251 (Geneva Seal), originallänk i 18 k, längd ca 195 mm, 27x32 mm, vikt ca 82 g
PROVENIENS: Janks Morton, boxningstränare, USA
Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, gravyr, bruksslitage
769860
2020-05-09