Oljemålning

Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Månsken över sjö, olja på duk, ca 85x120 cm

Krackeleringar, ytslitage

769864

2020-05-08