Högtalare Carlsson

Högtalare Carlsson
Högtalare Carlsson
Högtalare Carlsson
Högtalare Carlsson
Högtalare Carlsson
Högtalare Carlsson
Högtalare Carlsson
Högtalare Carlsson
Högtalare Carlsson
Högtalare Carlsson
Högtalare Carlsson
Högtalare Carlsson

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HÖGTALARE, 1 par, Carlsson, 1960/70-tal, golvmodell, fanerade i teak, höjd 66, 41x28 cm

Bruksslitage, ej funktionsprövade

769868

2020-05-08