Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 000 SEK
HUTSCHENREUTHER, figurin, porslin, poserande kvinna, signerad K. Tutter, delvis förgylld, höjd ca 22,5 cm
769882
2020-05-08
Gör en kostnadsfri värdering här