Figurin Hutschenreuther

Figurin Hutschenreuther
Figurin Hutschenreuther
Figurin Hutschenreuther
Figurin Hutschenreuther
Figurin Hutschenreuther
Figurin Hutschenreuther
Figurin Hutschenreuther
Figurin Hutschenreuther
Figurin Hutschenreuther
Figurin Hutschenreuther
Figurin Hutschenreuther
Figurin Hutschenreuther
Figurin Hutschenreuther
Figurin Hutschenreuther

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HUTSCHENREUTHER, figurin, porslin, poserande kvinna, signerad K. Tutter, delvis förgylld, höjd ca 22,5 cm

769882

2020-05-08