Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LACKSKRIN, sekelskifte 1900, Kina, lackbehandlat trä med figural och floral dekor, höjd 15, 33x23 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage, skador, en fot med skada, nyckel saknas
769887
2020-05-10
Gör en kostnadsfri värdering här