Golvlampor 1 par
2020-05-09
769910
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FALKENBERG BELYSNING, MAE, golvlampor, 2 st, 1900-talets mitt, mässing, höjd 140-148 cm inkl. skärm
Bruksslitage, bucklor