Golvlampor 1 par

Golvlampor 1 par
Golvlampor 1 par
Golvlampor 1 par
Golvlampor 1 par
Golvlampor 1 par
Golvlampor 1 par
Golvlampor 1 par
Golvlampor 1 par

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FALKENBERG BELYSNING, MAE, golvlampor, 2 st, 1900-talets mitt, mässing, höjd 140-148 cm inkl. skärm

Bruksslitage, bucklor

769910

2020-05-09