Sören Christian Bjulf

Sören Christian Bjulf
Sören Christian Bjulf
Sören Christian Bjulf
Sören Christian Bjulf

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SÖREN CHRISTIAN BJULF (Danmark 1890-1958): Handel vid Gl Strand Köpenhamn, signerad S C Bjulf 1921, olja på duk, 65x58 cm

769928

2020-05-08