Jules Schyl
Klubbat för:
11 000 SEK
Arviointi
6 000 SEK
Kuvaus
JULES SCHYL (1892-1977): Cafémotiv, signerad Schyl, olja på pannå, 51x41 cm
Kuntoraportti
769932
Päivämäärä:
2020-05-09