Jules Schyl

Jules Schyl
Jules Schyl
Jules Schyl
Jules Schyl

Klubbat för:

11 000 SEK

Arviointi

6 000 SEK

Kuvaus

JULES SCHYL (1892-1977): Cafémotiv, signerad Schyl, olja på pannå, 51x41 cm

Kuntoraportti

769932

Päivämäärä:

2020-05-09