Severin Nilsson

Severin Nilsson
Severin Nilsson
Severin Nilsson
Severin Nilsson
Severin Nilsson
Severin Nilsson

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SEVERIN NILSON (1846-1918): Skärgårdsmotiv med segelbåt och ångbåt, signerad Sverin Nilsson, olja på pannå, 31x68 cm

769934

2020-05-09