Klubbat för:
1 000 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
PETER NYBORG (Danmark, född 1937): "The Dragon Island", signerad Nyborg, a tergo daterad 2013, olja på duk, ca 80x95 cm
Zustandsbeschreibung
769937
2020-05-09
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner