Klubbat för:
750 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
APPLIQUER, 1 par, 1900-talets andra hälft, mässing, Louis XVI-stil, höjd inkl skärm 44 cm
Zustandsbeschreibung
Ljusimitationer m skador
769975
2020-05-09
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner