Ripor Lars Levi Sunna

Ripor Lars Levi Sunna
Ripor Lars Levi Sunna
Ripor Lars Levi Sunna
Ripor Lars Levi Sunna
Ripor Lars Levi Sunna
Ripor Lars Levi Sunna
Ripor Lars Levi Sunna
Ripor Lars Levi Sunna
Ripor Lars Levi Sunna
Ripor Lars Levi Sunna
Ripor Lars Levi Sunna
Ripor Lars Levi Sunna
Ripor Lars Levi Sunna
Ripor Lars Levi Sunna

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LARS LEVI SUNNA, ripor, 2 st, i renhorn och masurbjörk signerade, höjd ca 19 cm

SmärreIobetydligt slitage

769977

2020-05-11