Elsa Schultz Morberger Lisskulla oljemålning

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ELSA SCHULTZ MOBERGER (1879-1978): Flicka i folkdräkt, signerad E Schultz Morberger, olja på duk, 52x48 cm

769989

2020-05-09