Edvin Öhrström bronsskulptur
Klubbat för:
6 200 SEK
Utropspris
6 500 SEK
EDVIN ÖHRSTRÖM , skulptur, patinerad brons,monterad på marmorsockel, signnerad Öhrström och numrerad 2/10, gjutarstämplar från Herman Bergman fud. Kvinna på knä med krus, höjd ca 22 cm
Obetydligt slitage
769994
2020-05-11