Soffbord

Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SOFFBORD, s.k hunting table, 1900-talets andra hälft, England, mahogny, fällbara klaffar, höjd ca 53, 151x44, vardera klaff 23 cm

Bruksslitage, fläckar

769999

2020-05-09