Bengt Lindström, grafik

Bengt Lindström, grafik
Bengt Lindström, grafik
Bengt Lindström, grafik
Bengt Lindström, grafik
Bengt Lindström, grafik
Bengt Lindström, grafik
Bengt Lindström, grafik
Bengt Lindström, grafik

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): Homme attaqué par un ours, signerad Lindström, numrerad 82/90, färglitografi, bladyta 95x74 cm

770003

2020-05-10