Stolar

Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 200 SEK

STOLAR, stålrör, rotting, vit karm, 1980/90-tal, sitthöjd ca 45 cm, bredd 47 cm

en stil med skador i rottingen

770004

2020-05-14