Ottavio Missoni, stickad multipel
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
OTTAVIO MISSONI (1921-2013): Stickad multipel, textil på plexiglas, signerad, daterad o numrerad Missoni 83, 6/25, polykromt stickad textil, storlek på textil 58x58 cm, pannå storl 75x75 cm
Smärre slitage
770013
2020-05-10